menu
UA RU
Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід. Залишаючись на сайті ви погоджуєтеся з використанням файлів.
Добре
У ВАС Є ПИТАННЯ?
Зв'яжіться з нами:
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Офіси – Повітряна система

Офісна система вентиляції має забезпечувати здоровий внутрішній клімат з найменшими витратами енергії. При цьому власник нерухомості отримує вигоду від економічності та надійності обладнання, а орендар – від комфортного та безпечного середовища.
Воздушная система кондиционирования в офисах

Ефективна система для офісів зі змінною кількістю фактично присутніх в офісі людей

Це системне рішення для багатоповерхових офісних будівель. Кліматичні системи для офісів зі змінним завантаженням, як правило, проектуються таким чином, щоб забезпечити комфортний клімат за максимального завантаження. Тим не менш, кількість фактично присутніх в офісі людей у різні моменти часу може суттєво змінюватися залежно від розміру та характеру бізнесу. Якщо офіс часто працює з мінімальною кількістю персоналу, традиційна система вентиляції може бути невиправдано великою, що дорого й не ефективно. Вирішити цю проблему може система, яка орієнтована на роботу за змінним навантаженням.

Безшумні та енергозберігаючі

Кожен поверх в офісній будівлі буде обслуговуватися системою центральних кондиціонерів, які призначені для охолодження й обігріву та подають необхідний (за потребою) об’єм повітря. Кожне офісне приміщення кондиціонується та вентилюється за допомогою керованих припливних дифузорів. Конференц-зали можуть кондиціонуватися за допомогою керованих повітряних заслінок та стельових дифузорів.

Природне охолодження знижує витрати

Охолодження відбувається за рахунок відносно холодного зовнішнього повітря, у тому числі й нічного, без необхідності використання чилера. Так зване «природне охолодження». При цьому прохолодне зовнішнє повітря подається за допомогою вентиляційної установки крізь дифузори до різних приміщень. У зимовий період температура регулюється за допомогою калорифера, щоб запобігти переохолодженню. Система повністю працездатна та ефективна за температури зовнішнього повітря нижче 16° C.
Будь-які багатофункціональні приміщення, такі як приймальні, міні-кухні та кафе, вентилюються за допомогою керованих припливних дифузорів.

Переваги систем для офісних приміщень

- Використання енергоефективного природного охолодження
- Простий, недорогий монтаж
- Низькі витрати на обслуговування
- Здорова якість повітря в приміщенні завдяки більшому об’єму повітря