menu
UA RU
Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід. Залишаючись на сайті ви погоджуєтеся з використанням файлів.
Добре
У ВАС Є ПИТАННЯ?
Зв'яжіться з нами:
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Система мікроклімату для готелів

Одним з головних фінансових показників у готельному секторі є коефіцієнт зайнятості, тобто кількість зайнятих номерів відносно загальної кількості доступних номерів. На цей показник напряму впливає комфорт гостей готелю, оскільки задоволені гості частіше повертаються.
Довгі вентиляційні канали виконують свою роботу
Готельні номери зазвичай розташовані один за одним, тому часто система вентиляції має великі розгалужені повітропроводи. Як результат, виникає велика різниця в перепаді тиску між першим і останнім дифузорами припливного повітря. Це призводить до виникнення додаткового шуму. Коефіцієнт нерегульованості зростає. Чим менше тиск, який необхідно регулювати в дифузорах припливного повітря, тим тихіше система.
Створення комфорту для гостей має вирішальне значення
Номери мають бути чистими, свіжими, тихими й комфортними – це основні вимоги, що висуваються гостями готелю. Усім нам у якийсь момент довелося змиритись із готельним номером з вентиляцією, що централізовано управляється, гримить або хрипить, яку не можна відрегулювати, і де температура або зависока, або занизька. Ось чому більшість гостей хоче мати можливість самостійно управляти кліматом у своєму номері. Вимога до системного рішення полягає в тому, щоб створити індивідуально контрольований клімат у приміщенні, одночасно підтримуючи високий рівень енергоефективності й економічно ефективну роботу.
Комплексний підхід має вирішальне значення
При проектуванні системи вентиляції "за потребою" в готелі варто враховувати всі фактори та застосовувати всі необхідні компоненти. Прикладом такого підходу може слугувати проектування типового п’ятиповерхового готелю. Системне рішення полягає в поділі кліматичної системи на дві підсистеми, що забезпечує цілу низку переваг порівняно зі звичайними готельними рішеннями.
Правильно розташовані припливні
дифузори для кращого самопочуття й комфорту
Конструкція дифузорів, їхній тип і розташування є одними з ключових факторів, які необхідно враховувати. При виборі типу дифузора й місця його встановлення обов’язково потрібно брати до уваги розташування меблів готельного номера. Ми впевнені, ви зможете знайти правильні рішення й ваші гості залишаться задоволені. Пам’ятайте, що при будь-якій подальшій перестановці меблів може знадобитися переналаштування або перепідбір дифузорів припливного повітря.
Комфортні модулі контролюють охолодження й нагрівання
Кожен готельний номер кондиціонується й вентилюється за допомогою компактного комфортного модуля, який управляється системою автоматики припливно-витяжної установки.
Мікроклімат у громадських зонах, ресторанах, лобі та конференц-залах забезпечується за допомогою комфортних модулів, що не вимагають обслуговування.
Керовані повітряні заслінки, що підключені до системи управління припливно-витяжної установки, оптимізують роботу системи в цілому, покращуючи енергетичні показники.
Додаткові можливості заощадження
Завдяки новітнім датчикам руху й датчикам вимірювання рівня CO2, а також підключенню до системи управління кліматом даних за стійки реєстрації готелю, вдалося суттєво знизити експлуатаційні витрати.
Коли гостя немає в номері, рівень вентиляції буде знижений, що призведе до істотної економії. Близько 80% електричної енергії для живлення вентиляторів і 40% енергії для обігріву та охолодження можна заощадити порівняно з рішенням із постійними витратами повітря без погіршення комфорту гостей готелю.