menu
UA RU
Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід. Залишаючись на сайті ви погоджуєтеся з використанням файлів.
Добре
У ВАС Є ПИТАННЯ?
Зв'яжіться з нами:
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Виробничі приміщення

Вимоги до внутрішнього клімату промислових будівель суттєво відрізняються від вимог до комерційних приміщень. Оскільки в рамках одного промислового приміщення часто розташовуються різнофункціональні робочі місця, тут потрібні свої особливі рішення.
Мінливі потреби в обігріві та охолодженні
З точки зору температури, потреби в обігріві або охолодженні частіше за все носять сезонний характер. При цьому не виключений варіант, що вночі та вранці потрібен обігрів, а вдень – охолодження. Приміщення, як правило, великої площі та з високими стелями, що також необхідно враховувати.
Вентиляція адаптована до робочих змін і штатного розкладу.
Виробничі приміщення з автоматизованим виробництвом (без людей) вентилюються 100% рециркуляційним повітрям та опалюються лише за потребою. У приміщеннях, де повинні будуть працювати люди, перед зміною також використовується 100% рециркуляційне повітря. Перед початком зміни включається ранкове налаштування, коли температура піднімається або опускається до необхідного значення. Протягом зміни свіже повітря подається відповідно до потреб. Якщо виникає необхідність у догріві або охолодженні, система запускає відповідний контур.
Оберіть високоякісні вентиляційну установку й дифузор
Високоефективна вентиляційна установка й дифузор будуть у змозі задовольнити ваші вимоги до належної вентиляції з вищою ефективністю. Для забезпечення максимальної продуктивності важливо також упевнитися, що дифузор припливного повітря правильно налаштований на подання або нагрітого, або охолодженого повітря.
Ідеальна вентиляційна установка забезпечує подання повітря, обігрів та охолодження, а також обладнана вбудованою автоматикою для управління. Для енергоефективності й ефективного обігріву вночі та рано вранці пристрій також має бути обладнаний рециркуляційними заслінками.