menu
UA RU
Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід. Залишаючись на сайті ви погоджуєтеся з використанням файлів.
Добре
У ВАС ЕСТЬ ВОПРОСЫ?
Свяжитесь с нами:
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности.

Громадські будівлі

Для громадських будівель характерна змінна кількість людей, які знаходяться всередині в різний час протягом дня. Наприклад, у школах або спортивних залах. Зазвичай, для забезпечення достатнього об’єму свіжого повітря та комфортної температури для будь-якої завантаженості й у кожний момент часу потрібні спеціальні рішення.
Постійна температура припливного повітря
Просте й економічно ефективне рішення дозволяє поєднувати декілька різних типів зон зі змінними та постійними витратами повітря. Ця концепція базується на поданні до приміщення з припливно-витяжної установки попередньо нагрітого або охолодженого повітря з температурою 15-18° C.
Інтелектуальне управління кліматом у приміщеннях
На рівні окремого приміщення температура та кількість повітря, що подається, регулюється інтелектуальним контролером, який аналізує показники датчиків температури, датчиків CO2 або датчиків руху. Це рішення забезпечує дуже енергоефективну й комфортну систему вентиляції та кондиціонування повітря, що управляється за потребою.
Гнучке пакетне рішення
Припливно-витяжна установка GOLD, сумісні активні або пасивні дифузори та керовані заслінки створюють гнучке пакетне рішення. Об’єми повітря, що подається, регулюються за потребою, беручи до уваги задані критерії якості та кількості свіжого повітря, а також бажану температуру.
- Температура припливного повітря підтримується постійною на заданому рівні з можливістю зимового та літнього коригування.
- Постійний тиск у припливному повітропроводі.
- Витяжне повітря відводиться з приміщень через переточні дифузори та дорівнює об’єму припливного повітря.
- Приміщення з активними дифузорами.
- Приміщення з пасивними дифузорами.
Це системне рішення характеризується наступними особливостями: