menu
UA RU
Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід. Залишаючись на сайті ви погоджуєтеся з використанням файлів.
Добре
У ВАС Є ПИТАННЯ?
Зв'яжіться з нами:
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Принципи вентиляції

Вентиляційне повітря використовується для різних цілей. Його основне завдання – вилучити забруднене повітря та замінити його чистим нагрітим або охолодженим повітрям. Забруднене (відпрацьоване) повітря – це повітря, що містить домішки у формі газів і частинок. У деяких випадках надлишкове тепло також вважається «забруднювачем». розрізняють два основні принципи вентиляції будівлі.
Посещаемость в классе во время занятий
TeknDr. Деннис Йоханссон, Присутствие в зданиях - измерения и оценки, 2010
Змішуюча вентиляція
Припливне повітря подається зі швидкістю, що забезпечує однакову концентрацію домішок у всіх частинах приміщення. Перепади температур у приміщенні незначні – це забезпечує комфорт. Це найбільш розповсюджений принцип вентиляції у приміщеннях. Припливне повітря зазвичай подається на рівні стелі або від стін, на висоті, близької до стелі, з відносно високою швидкістю. Щоб уникнути протягів, необхідно ретельно підбирати дифузори припливного повітря, щоб забезпечити комфортний розподіл повітря по всьому приміщенню.


Відмінний вибір для приміщень...

… таких як класні кімнати, ресторани й офіси.

… з висотою стель від низької до середньої.

… де припливне повітря може подаватися зі стелі.

… із суворими вимогами до комфорту, без протягів по всій робочій зоні.

… з необхідністю збалансувати великі відмінності в температурі між припливним повітрям і температурою навколишнього середовища (= високий ефект охолодження).
Витісняюча вентиляція
«Витісняюча» означає, що вентиляційне повітря подається з низькою швидкістю на рівні підлоги. Температура припливного повітря завжди нижче, ніж температура навколишнього середовища. Припливне повітря у значній мірі розсіюється підлогою, а також, контактуючи з будь-якими джерелами тепла в приміщенні, припливне повітря піднімається догори, таким чином забезпечуючи простір навколо джерела тепла свіжим повітрям. Забруднене повітря піднімається та вилучається на рівні стелі в якості витяжного повітря.
Відмінний вибір для приміщень...

… з відкритим плануванням, такими як виробничі приміщення, аеропорти, кафе.

… із середніми та високими стелями.

… де зустрічаються значні джерела тепла, наприклад, кухні ресторанів.

… з обмеженими вимогами до охолодження та розміщення джерел холоду у великих приміщеннях.