menu
UA RU
Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід. Залишаючись на сайті ви погоджуєтеся з використанням файлів.
Добре
У ВАС Є ПИТАННЯ?
Зв'яжіться з нами:
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Офіси – Водяні системи

Для забезпечення комфортних кліматичних умов у офісній будівлі ідеальним вибором є водяна система. Перевагами водяної системи над повітряною є зменшені розміри повітропроводів і висока ефективність охолодження й нагрівання, оскільки вода порівняно з повітрям має більшу теплоємність. Завдяки цьому можна використовувати більш компактні вентиляційні установки меншої продуктивності.

Система управління за потребою
Як і у випадку з повітряними системами, водяні системи мають бути в змозі врахувати різну кількість людей, присутніх у офісі протягом дня. Щоб не завищувати розрахункові параметри кліматичної системи, необхідно постійно оцінювати якість повітря й температурні параметри всередині офісу, забезпечуючи так зване регулювання за потребою. Це дозволить забезпечити гарантовано комфортний клімат за змінного завантаження офісу та оптимізувати експлуатаційні витрати.
Індивідуальна система клімат-контролю для кожного поверху
Кліматична система багатоповерхового офісного центру проектується таким чином, щоб на кожному поверху була своя автономна система. Припливно-витяжна установка подає точно необхідний об’єм повітря, аналізуючи потребу в кожний момент часу і регулюючи тиск у повітропроводі. Автоматика контролює та регулює водяний контур, оптимізуючи температуру води, що використовується для охолодження або обігріву. Керовані комфортні модулі в приміщеннях гарантують підтримування заданої температури та притікання достатньої кількості повітря в кожній зоні.
Переваги водяних систем
Індивідуальний клімат-контроль
Зменшені розміри повітропроводів
Вентиляція, обігрів та охолодження в одній системі
Висока ефективність охолодження й нагрівання
Ідеальний клімат у приміщенні