menu
UA RU
Цей сайт використовує файли cookie та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід. Залишаючись на сайті ви погоджуєтеся з використанням файлів.
Добре
У ВАС Є ПИТАННЯ?
Зв'яжіться з нами:
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Комерційні приміщення

Великі торгові центри, як правило, характеризуються великою площею, високими стелями та особливими вимогами до клімату. Температура повинна бути стабільною цілий рік, незважаючи на те, що внутрішні приміщення виробляють надмірне тепло більшу частину дня цілий рік. Крім того, існують значні коливання температури в різних частинах приміщення. Приміщення з вітринним заскленням втрачають багато тепла, і в цих областях може знадобитися додаткове нагрівання. У цілому, картина складна, і задовольнити всі вимоги може бути не дуже просто.
Припливно-витяжна установка з алгоритмом роботи "за потребою"
Обігрів і охолодження з використанням спеціального дифузора припливного повітря
За наявності вірного технічного рішення й точного калібрування високоякісні припливно-витяжні установки та дифузори припливного повітря можуть ефективно вирішити поставлені завдання.

Найкращим вибором буде припливно-витяжна установка GOLD з можливістю нагрівання й охолодження, а також із вбудованою автоматикою. Для найкращої енергоефективності та ефективного обігріву вночі та рано вранці пристрій має бути обладнаний секцією рециркуляції.
Спеціальний дифузор припливного повітря має ефективно працювати на подання теплого й холодного повітря. Коли потрібне нагрівання, припливне повітря проходить крізь верхню секцію із соплами та швидко потрапляє вниз, не спричиняючи протягів і шуму. Коли потрібне охолодження, припливне повітря проходить з низькою швидкістю крізь перфоровану нижню секцію. Повітря повільно опускається, набуваючи комфортної температури в робочій зоні та виключаючи відчуття протягу й дискомфорту.
Ключові особливості рішення для комерційних приміщень
Припливно-витяжні установки із вбудованою автоматикою
Дифузори припливного повітря, що налаштовуються для нагрівання та/або охолодження повітря